Registrace a startovné

Na Půlvánoční běh 2018 je možné se registrovat přímo na stránkách pomocí tlačítka registrovat. Po odeslání registračního emailu, Vám přijde potvrzení registrace s přidělením startovního čísla. Startovné můžete zaslat na transparentní účet 24002406/5500.

Dodatečná možnost registrace pro opozdilce bude možná přímo na na startu Půlvánočního běhu od 16:00 do 16:30. Prosíme startující, aby volili možnost odeslání startovného na účet. V loňských ročnících musel být start odložen, kvůli velkému zájmu startujících, který není možné v tak krátkém čase zvládnout.

Startovné činí 350 Kč za dospělou osobu. Je ale možné zaslat jakoukoliv částku. V ceně je startovní číslo, občerstvení v cíli (řízek s bramborovým salátem a drink). Děti mohou startovat zdarma bez nároku na občerstvení. Podmínkou účasti pro všechny startující je zimní vybavení, budou přeci Vánoce! :-) Ideální jsou běžky, pro děti pak sáně apod.

Věškerý výtěžek z akce bude věnován na charitativní účely. V letošním roce bude opět výtěžek akce rozdělen na dvě části. Hlavní část získá Občanské sdružení PINOKIO.